Menu

Nasze menu

Chef Grzegorz Bucki stworzył menu przyrządzane z najlepszych produktów sezonowych. Czerpie inspirację z całego świata, każdego dnia przygotowuje dania od podstaw, a w każde wkłada pasję i pozytywne emocje.
Jego kuchnia to połączenie klasyki z innowacyjnością, odkrywaniem nowych smaków i poszukiwanie równowagi z każdym produktem. W swoich daniach stara się  łączyć walory kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej i polskiej. Dlatego w każdym, proponowanym przez niego menu znajdziemy zarówno trochę improwizacji, jak i klasyki w nowej odsłonie.

Twierdzi, że przebywanie na kuchni wyzwala w nim endorfiny i maksymalny poziom  energii. Nie widzi się na salonach, jest jak kapitan za sterami okrętu, na którym płynie ze swoją załogą. Kucharze mówią o nim: dobry zarządca, pewny siebie i stanowczy, ale również przyjaciel, pomocny i życzliwy. Czasem nieznośny. Miłośnik kuchni tajskiej, którą ceni za  prostotę, różnorodność warzyw  i owoców, a także francuskiej – za wysublimowaną finezję jej klasyki  i wysoką jakość produktów.

Menu by Chef Grzegorz Bucki

Menu by Chef Grzegorz Bucki

Menu Bar

Menu Bar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta win

Karta win